Cusco OS Front Strut Bar 15-20 RC350 / 16-20 GS-F / 15-20 RC-F - Does not Fit IS350
| Brand | Cusco |
|---|---|
| Part Number | cus9A3 540 A |
| MFR Part # | 9A3 540 A |
| UPC / Barcode | 4996338039316 |
| Item ID | 455869 |
| Price Group | Cusco |
| Born-On Date | 2021-05-18 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Strut Bars |
| Dimensions | 46.0" Γ 6.8" Γ 6.1" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 6.60 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |