Enkei SINGLE OD 66 ID 57.1 Aluminum Racing Hub Ring SOLD INDIVIDUALLY
| Brand | Enkei |
|---|---|
| Part Number | enkAHR665710A |
| MFR Part # | AHR665710A |
| UPC / Barcode | AHR665710A |
| Item ID | 45650 |
| Price Group | Enkei Deep Deal |
| Born-On Date | 2016-07-27 |
| Category | Wheel and Tire Accessories |
| Subcategory | Hubcentric Rings |
| Dimensions | 3.0" Γ 3.0" Γ 0.5" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 0.13 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Clearance | β‘ Clearance Item |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |