Westin 19-21 Chevy Silverado / GMC Sierra 1500 (Excl. 2019 Silverado LD) HLR Hoop 4 - Black
| Brand | Westin |
|---|---|
| Part Number | wes57-81095A |
| MFR Part # | 57-81095A |
| UPC / Barcode | 707742105139 |
| Item ID | 459937 |
| Price Group | Westin A |
| Born-On Date | 2021-06-10 |
| Category | Truck Bed Accessories |
| Subcategory | Truck Boxes & Storage |
| Dimensions | 72.0" Γ 22.0" Γ 6.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 28.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |