Westin 15-20 Ford F-150/F-150 XL SSV HDX Winch Mount Grille Guard - Black
| Brand | Westin |
|---|---|
| Part Number | wes57-93835A |
| MFR Part # | 57-93835A |
| UPC / Barcode | 707742105269 |
| Item ID | 459949 |
| Price Group | Westin A |
| Born-On Date | 2021-06-10 |
| Category | Bumpers, Grilles & Guards |
| Subcategory | Grille Guards |
| Dimensions | 81.0" Γ 34.0" Γ 32.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 103.00 lbs |
| LTL Freight | β Required |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Clearance | β‘ Clearance Item |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |