Westin 07-18 Jeep Wrangler JK (Excl. JL) WJ2 Rear Bumper - Textured Black
| Brand | Westin |
|---|---|
| Part Number | wes59-82015A |
| MFR Part # | 59-82015A |
| UPC / Barcode | 707742105375 |
| Item ID | 459958 |
| Price Group | Westin AA |
| Born-On Date | 2021-06-10 |
| Category | Bumpers, Grilles & Guards |
| Subcategory | Bumpers - Steel |
| Dimensions | 70.0" Γ 18.0" Γ 10.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 91.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |