Innovative 90-93 Acura Integra B-Series w/ Cable M/T Black Steel Mount 60A Bushing - LH Trans Mount
| Brand | Innovative Mounts |
|---|---|
| Part Number | inm19310-60A |
| MFR Part # | 19310-60A |
| Item ID | 460658 |
| Price Group | Innovative Mounts |
| Born-On Date | 2021-06-30 |
| Category | Engine Components |
| Subcategory | Engine Mounts |
| Dimensions | 5.6" Γ 5.5" Γ 5.2" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 2.40 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (3 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |