ARB Summit Bar Kit Textured Black Integrit Ford Ranger 19On (Fit Kit NOT Included)
| Brand | ARB |
|---|---|
| Part Number | arb3440560K |
| MFR Part # | 3440560K |
| UPC / Barcode | 9332018063298 |
| Item ID | 464173 |
| Price Group | ARB |
| Born-On Date | 2021-07-31 |
| Category | Bumpers, Grilles & Guards |
| Subcategory | Bull Bars |
| Dimensions | 80.0" Γ 36.0" Γ 30.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 124.00 lbs |
| LTL Freight | β Required |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |