Antigravity Female Cig Socket to DC 5.1mm (For XP1/XP10/XP10-HD)
| Brand | Antigravity Batteries |
|---|---|
| Part Number | antAG-MSA-20A |
| MFR Part # | AG-MSA-20A |
| UPC / Barcode | 639713373134 |
| Item ID | 464828 |
| Price Group | Antigravity Battery |
| Born-On Date | 2021-08-10 |
| Category | Batteries, Starting & Charging |
| Subcategory | Battery Jump Starters |
| Dimensions | 5.5" Γ 4.0" Γ 1.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 0.12 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | Yes |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |