Hella H4 24V 75/70W P43t T4.625 Halogen Bulb
| Brand | Hella |
|---|---|
| Part Number | hellaH4 24V |
| MFR Part # | H4 24V |
| UPC / Barcode | 760687143598 |
| Item ID | 466343 |
| Price Group | Hella |
| Born-On Date | 2021-08-18 |
| Category | Lights |
| Subcategory | Bulbs |
| Dimensions | 3.0" Γ 2.0" Γ 1.8" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 0.08 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |