Hella H3 24V/70W PK22s T3.25 Halogen Bulb
| Brand | Hella |
|---|---|
| Part Number | hellaH3 24V |
| MFR Part # | H3 24V |
| UPC / Barcode | 760687143567 |
| Item ID | 466347 |
| Price Group | Hella |
| Born-On Date | 2021-08-18 |
| Category | Lights |
| Subcategory | Bulbs |
| Dimensions | 2.5" Γ 1.0" Γ 1.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 0.02 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |