Hella Xenon D1S Bulb PK32d-2 85V 35W 5000k
| Brand | Hella |
|---|---|
| Part Number | hellaD1S 5000 K |
| MFR Part # | D1S 5000 K |
| UPC / Barcode | 760687170457 |
| Item ID | 466353 |
| Price Group | Hella |
| Born-On Date | 2021-08-18 |
| Category | Lights |
| Subcategory | Driving Lights |
| Dimensions | 3.7" Γ 2.1" Γ 1.8" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 0.21 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |