Hella Xenon D2S Bulb P32-2d 85V 35W 4300k
| Brand | Hella |
|---|---|
| Part Number | hellaD2S 4300 K |
| MFR Part # | D2S 4300 K |
| UPC / Barcode | 760687170419 |
| Item ID | 466355 |
| Price Group | Hella |
| Born-On Date | 2021-08-18 |
| Category | Lights |
| Subcategory | Driving Lights |
| Dimensions | 11.2" Γ 4.5" Γ 4.1" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 1.98 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |