Cusco Toyota MR2 SW20 (3S-GTEU) Turbo Intake Pipe Kit
| Brand | Cusco |
|---|---|
| Part Number | cus137 030 A |
| MFR Part # | 137 030 A |
| Item ID | 475671 |
| Price Group | Cusco |
| Born-On Date | 2021-10-05 |
| Category | Air Intake Systems |
| Subcategory | Air Intake Components |
| Dimensions | 17.0" Γ 10.0" Γ 7.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 5.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Not CARB Approved |
| CARB Ack. | Required |
| Active | Active |