Cusco Strut Bar Type AS Rear S13
| Brand | Cusco |
|---|---|
| Part Number | cus220 511 A |
| MFR Part # | 220 511 A |
| UPC / Barcode | 4996338220028 |
| Item ID | 475729 |
| Price Group | Cusco |
| Born-On Date | 2021-10-06 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Strut Bars |
| Dimensions | 39.9" Γ 6.8" Γ 6.3" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 5.30 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |