Rhino-Rack False Gutter Set - 4 pcs
| Brand | Rhino-Rack |
|---|---|
| Part Number | rhr739A |
| MFR Part # | 739A |
| UPC / Barcode | 9321911012175 |
| Item ID | 476234 |
| Price Group | Rhino-Rack |
| Born-On Date | 2021-10-13 |
| Category | Roofs & Roof Accessories |
| Subcategory | Roof Rack |
| Dimensions | 9.4" Γ 5.9" Γ 2.9" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 2.90 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (1 location) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |