Cusco 2022+ Toyota GR86 / Subaru BRZ Brake Master Cylinder Stopper *RHD ONLY*
| Brand | Cusco |
|---|---|
| Part Number | cus965 561 A |
| MFR Part # | 965 561 A |
| UPC / Barcode | 4996338965912 |
| Item ID | 479718 |
| Price Group | Cusco |
| Born-On Date | 2021-11-11 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Brake Cylinder Stops |
| Dimensions | 40.2" Γ 7.0" Γ 6.2" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 6.50 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |