Remus 18-19 BMW K 1600 Bagger Custom Muffler Baffle (For 7783 089518L/R)
| Brand | Remus |
|---|---|
| Part Number | rmsDBM276V |
| MFR Part # | DBM276V |
| UPC / Barcode | 9029200338769 |
| Item ID | 480975 |
| Price Group | Remus Motorcycle |
| Born-On Date | 2021-12-02 |
| Category | Exhaust, Mufflers & Tips |
| Subcategory | Motorcycle Mufflers |
| Dimensions | 4.3" Γ 2.5" Γ 2.5" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 0.34 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (1 location) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | Yes |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |