DV8 Offroad Elite Series 13in Light Bar 45W Flood/Spot LED
| Brand | DV8 Offroad |
|---|---|
| Part Number | dveBE13EW45W |
| MFR Part # | BE13EW45W |
| UPC / Barcode | 756519639292 |
| Item ID | 488171 |
| Price Group | DV8 Offroad |
| Born-On Date | 2022-03-14 |
| Category | Lights |
| Subcategory | Light Bars & Cubes |
| Dimensions | 18.4" Γ 4.8" Γ 4.1" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 3.10 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |