DV8 Offroad Elite Series 3in Cube LED Light 40W Spot 3W LED
| Brand | DV8 Offroad |
|---|---|
| Part Number | dveBE3FMW40W |
| MFR Part # | BE3FMW40W |
| UPC / Barcode | 756519639285 |
| Item ID | 488174 |
| Price Group | DV8 Offroad |
| Born-On Date | 2022-03-14 |
| Category | Lights |
| Subcategory | Light Bars & Cubes |
| Dimensions | 6.0" Γ 5.0" Γ 4.7" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 1.30 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |