Cusco Nissan Pulsar (RNN14) Oil Catch Tank Set 0.6L - 15mm Hose ID (Not sold in US. RHD Model only)
| Brand | Cusco |
|---|---|
| Part Number | cus212 009 A |
| MFR Part # | 212 009 A |
| UPC / Barcode | 4996338212535 |
| Item ID | 491879 |
| Price Group | Cusco |
| Born-On Date | 2022-03-31 |
| Category | Engine Components |
| Subcategory | Oil Catch Cans |
| Dimensions | 10.0" Γ 8.0" Γ 8.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 4.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |