Roll-N-Lock 2022 Toyota Tundra Crew/Double Cab (5ft6in Bed) A-Series Retractable Tonneau Cover
| Brand | Roll-N-Lock |
|---|---|
| Part Number | rnlBT575A |
| MFR Part # | BT575A |
| UPC / Barcode | 194839064224 |
| Item ID | 492264 |
| Price Group | Roll-N-Lock |
| Born-On Date | 2022-04-07 |
| Category | Tonneau Covers |
| Subcategory | Tonneau Covers - Retractable |
| Dimensions | 74.0" Γ 14.0" Γ 14.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 100.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |