Mishimoto 20+ Toyota Supra Aluminum Radiator Kit
| Brand | Mishimoto |
|---|---|
| Part Number | misMMRAD-SUP-20K |
| MFR Part # | MMRAD-SUP-20K |
| UPC / Barcode | 840197700143 |
| Item ID | 492377 |
| Price Group | Mishimoto |
| Born-On Date | 2022-04-07 |
| Category | Cooling |
| Subcategory | Radiators |
| Dimensions | 30.5" Γ 22.5" Γ 6.5" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 32.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |