OS Giken Toyota Subaru GDB/GRB EJ20(25) Impreza Overhaul Kit A (For SB041-BR6)
| Brand | OS Giken |
|---|---|
| Part Number | osgSB041-BR60A |
| MFR Part # | SB041-BR60A |
| Item ID | 492441 |
| Price Group | OS Giken |
| Born-On Date | 2022-04-08 |
| Category | Drivetrain |
| Subcategory | Clutch Rebuild Kits |
| Dimensions | 14.0" Γ 14.0" Γ 4.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 15.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |