Ford Racing 15-23 F-150 22x9.5in Wheel Kit - Gloss Black
| Brand | Ford Racing |
|---|---|
| Part Number | frpM-1007K-S2295GB |
| MFR Part # | M-1007K-S2295GB |
| UPC / Barcode | 756122014493 |
| Item ID | 494651 |
| Price Group | Ford Racing A |
| Born-On Date | 2022-04-25 |
| Category | Wheels |
| Subcategory | Wheels - Cast |
| Dimensions | 24.0" Γ 24.0" Γ 12.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 45.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |