Ford Racing 21-22 Bronco Sport 17 Wheel Kit - Gloss Black
| Brand | Ford Racing |
|---|---|
| Part Number | frpM-1007K-BS17GB |
| MFR Part # | M-1007K-BS17GB |
| UPC / Barcode | 756122015902 |
| Item ID | 498455 |
| Price Group | Ford Racing A |
| Born-On Date | 2022-05-09 |
| Category | Wheels |
| Subcategory | Wheels - Cast |
| Dimensions | 48.0" Γ 42.0" Γ 11.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 105.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |