Ford Racing GT4 CV Boot LH
| Brand | Ford Racing |
|---|---|
| Part Number | frpM-3A331-GT4A |
| MFR Part # | M-3A331-GT4A |
| UPC / Barcode | 756122011157 |
| Item ID | 498513 |
| Price Group | Ford Racing A |
| Born-On Date | 2022-05-09 |
| Category | Drivetrain |
| Subcategory | Axles |
| Dimensions | 5.8" Γ 5.8" Γ 2.5" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 0.20 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |