Westin 21-22 Ford F-150 304 Stainless Steel HDX Winch Mount Grille Guard - Black
| Brand | Westin |
|---|---|
| Part Number | wes57-94065A |
| MFR Part # | 57-94065A |
| UPC / Barcode | 707742106426 |
| Item ID | 499515 |
| Price Group | Westin A |
| Born-On Date | 2022-05-17 |
| Category | Bumpers, Grilles & Guards |
| Subcategory | Grille Guards |
| Dimensions | 91.0" Γ 36.0" Γ 30.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 118.00 lbs |
| LTL Freight | β Required |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Clearance | β‘ Clearance Item |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |