Dynojet 08-21 Polaris Sportsman 570 Dura Series CVT Belt Kit
| Brand | Dynojet |
|---|---|
| Part Number | doj19-DCB4A |
| MFR Part # | 19-DCB4A |
| UPC / Barcode | 840094327269 |
| Item ID | 502476 |
| Price Group | Dynojet |
| Born-On Date | 2022-05-25 |
| Category | Engine Components |
| Subcategory | Belts - Timing, Accessory |
| Dimensions | 18.0" Γ 6.0" Γ 1.5" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 1.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (1 location) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | Yes |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |