Konig Hexaform 18X8.5 5X114.3 ET43 Gloss White Flow Formed
| Brand | Konig |
|---|---|
| Part Number | kngHF8851443W |
| MFR Part # | HF8851443W |
| UPC / Barcode | 43482227510 |
| Item ID | 504112 |
| Price Group | Konig MAP |
| Born-On Date | 2022-06-02 |
| Category | Wheels |
| Subcategory | Wheels - Cast |
| Dimensions | 20.3" Γ 20.3" Γ 10.7" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 23.30 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |