Cobb 08-21 Subaru WRX & STI/2018 Type RA/09-18 FXT Rear Diff Pinion Crossmember Mount Bushings
| Brand | COBB |
|---|---|
| Part Number | cobbCB-3200K |
| MFR Part # | CB-3200K |
| UPC / Barcode | 700424680993 |
| Item ID | 504905 |
| Price Group | COBB |
| Born-On Date | 2022-06-10 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Bushing Kits |
| Dimensions | 10.5" Γ 7.6" Γ 1.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 1.20 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |