Cobb 08-21 Subaru WRX & STI/2018 Type RA/2019 S209/09-13 FXT Rear HD Sway Bar Endlink Set
| Brand | COBB |
|---|---|
| Part Number | cobbCB-3915K |
| MFR Part # | CB-3915K |
| UPC / Barcode | 700424680917 |
| Item ID | 504907 |
| Price Group | COBB |
| Born-On Date | 2022-06-10 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Sway Bar Endlinks |
| Dimensions | 7.8" Γ 4.3" Γ 2.2" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 2.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |