Cusco LSD Oil NEO 80W-90 AP1/GL5 1L Rear OF RWD 4WD (Mineral Non-Synthetic)
| Brand | Cusco |
|---|---|
| Part Number | cus010 001 L01A |
| MFR Part # | 010 001 L01A |
| UPC / Barcode | 4996338112439 |
| Item ID | 506544 |
| Price Group | Cusco |
| Born-On Date | 2022-06-21 |
| Category | Oils & Oil Filters |
| Subcategory | Gear Oils |
| Dimensions | 7.7" Γ 2.9" Γ 1.3" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 2.40 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | β Prohibited |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |