SuperPro 1991 Toyota Land Cruiser Base Front 10mm Coil Spring Spacer (Individual)
| Brand | Superpro |
|---|---|
| Part Number | sprSPF1726K |
| MFR Part # | SPF1726K |
| UPC / Barcode | 9317745017264 |
| Item ID | 509246 |
| Price Group | Superpro |
| Born-On Date | 2022-07-13 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Spring Insulators |
| Dimensions | 6.2" Γ 6.2" Γ 0.6" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 0.33 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |