SuperPro 2004 Pontiac GTO Base Front 5mm Coil Spring Spacer
| Brand | Superpro |
|---|---|
| Part Number | sprSPF2365-5K |
| MFR Part # | SPF2365-5K |
| UPC / Barcode | 9317745712626 |
| Item ID | 509260 |
| Price Group | Superpro |
| Born-On Date | 2022-07-13 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Spring Insulators |
| Dimensions | 10.2" Γ 7.2" Γ 0.3" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 0.14 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |