SuperPro 2006 Volkswagen Passat 2.0T Fr Lower Control Arm Anti-Lift/Caster Bushing/Bracket Assembly
| Brand | Superpro |
|---|---|
| Part Number | sprALOY4343K |
| MFR Part # | ALOY4343K |
| UPC / Barcode | 9317745766827 |
| Item ID | 509302 |
| Price Group | Superpro B |
| Born-On Date | 2022-07-13 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Bushing Kits |
| Dimensions | 11.1" Γ 8.2" Γ 5.6" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 4.30 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |