SuperPro 2013 Scion FR-S Base Rear Differential-to-Subframe Mount Bushing Set (Motorsport)
| Brand | Superpro |
|---|---|
| Part Number | sprSPF4112-90K |
| MFR Part # | SPF4112-90K |
| UPC / Barcode | 9317745763659 |
| Item ID | 509745 |
| Price Group | Superpro |
| Born-On Date | 2022-07-13 |
| Category | Drivetrain |
| Subcategory | Differential Bushings |
| Dimensions | 8.8" Γ 5.5" Γ 4.6" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 2.30 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |