SuperPro 2006 Mazda MX-5 Miata Touring Rear Differential Mount Bushing Kit - Motorsport
| Brand | Superpro |
|---|---|
| Part Number | sprSPF3404-80K |
| MFR Part # | SPF3404-80K |
| UPC / Barcode | 9317745753315 |
| Item ID | 509746 |
| Price Group | Superpro |
| Born-On Date | 2022-07-13 |
| Category | Drivetrain |
| Subcategory | Differential Bushings |
| Dimensions | 9.1" Γ 6.7" Γ 2.7" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 1.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |