SuperPro 1960 Triumph Herald Base Rear Differential Lower Mount Bushing Kit
| Brand | Superpro |
|---|---|
| Part Number | sprSPF0645K |
| MFR Part # | SPF0645K |
| UPC / Barcode | 9317745006459 |
| Item ID | 509763 |
| Price Group | Superpro |
| Born-On Date | 2022-07-13 |
| Category | Drivetrain |
| Subcategory | Differential Bushings |
| Dimensions | 6.0" Γ 4.5" Γ 0.3" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 0.08 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Clearance | β‘ Clearance Item |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |