SuperPro 1999 Land Rover Discovery SD Front 35mm Sway Bar Mount Bushing Set
| Brand | Superpro |
|---|---|
| Part Number | sprSPF2136-35K |
| MFR Part # | SPF2136-35K |
| UPC / Barcode | 9317745711292 |
| Item ID | 510375 |
| Price Group | Superpro |
| Born-On Date | 2022-07-13 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Sway Bar Bushings |
| Dimensions | 11.0" Γ 9.0" Γ 6.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 0.55 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |