SuperPro Nissan R33 GT-S Skyline (RWD) Vehicle Enhancement Kit
| Brand | Superpro |
|---|---|
| Part Number | sprKIT128K |
| MFR Part # | KIT128K |
| UPC / Barcode | 9317745991434 |
| Item ID | 510933 |
| Price Group | Superpro |
| Born-On Date | 2022-07-13 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Bushings - Full Vehicle Kits |
| Dimensions | 9.6" Γ 9.4" Γ 8.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 8.40 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |