SuperPro Mg-Sway Bar Mount To Chassis
| Brand | Superpro |
|---|---|
| Part Number | sprSPF0063-17K |
| MFR Part # | SPF0063-17K |
| UPC / Barcode | 9317745706298 |
| Item ID | 510974 |
| Price Group | Superpro |
| Born-On Date | 2022-07-13 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Sway Bar Bushings |
| Dimensions | 9.0" Γ 6.0" Γ 2.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 0.17 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |