SuperPro 2003 Lexus GX470 Base Rear HD Adjustable End Link Set - 12mm Studs
| Brand | Superpro |
|---|---|
| Part Number | sprTRC1285V |
| MFR Part # | TRC1285V |
| UPC / Barcode | 9317745768159 |
| Item ID | 513467 |
| Price Group | Superpro B |
| Born-On Date | 2022-07-13 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Sway Bar Endlinks |
| Dimensions | 8.8" Γ 6.5" Γ 1.5" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 2.30 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |