SuperPro 2008 Lexus LX570 Base Rear Lower Trailing Arm Bushing Kit
| Brand | Superpro |
|---|---|
| Part Number | sprSPF3286K |
| MFR Part # | SPF3286K |
| UPC / Barcode | 9317745032861 |
| Item ID | 513603 |
| Price Group | Superpro |
| Born-On Date | 2022-07-13 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Suspension Arm Bushings |
| Dimensions | 8.5" Γ 5.3" Γ 4.9" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 3.70 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |