Cusco Engine Mount Set 2022+ Subaru BRZ(ZD8) / Toyota 86(ZN8) *For FA24 2.4L only
| Brand | Cusco |
|---|---|
| Part Number | cus6C1 911 A |
| MFR Part # | 6C1 911 A |
| UPC / Barcode | 4996338025449 |
| Item ID | 513763 |
| Price Group | Cusco |
| Born-On Date | 2022-07-15 |
| Category | Engine Components |
| Subcategory | Engine Mounts |
| Dimensions | 9.8" Γ 7.2" Γ 4.8" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 9.10 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |