Yukon Gear Conversion Spacer to Adapt GM 9.25in to Chrysler 9.25in Front
| Brand | Yukon Gear & Axle |
|---|---|
| Part Number | yukMRG925A |
| MFR Part # | MRG925A |
| Item ID | 524393 |
| Price Group | Yukon Gear & Axle |
| Born-On Date | 2022-09-27 |
| Category | Engine Components |
| Subcategory | Hardware Kits - Other |
| Dimensions | 13.0" Γ 12.0" Γ 1.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 2.57 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |