SuperPro 04-07 Impreza STi Front / Rear Vehicle Enhancement Bushing Kit
| Brand | Superpro |
|---|---|
| Part Number | sprKIT179K |
| MFR Part # | KIT179K |
| UPC / Barcode | 9317745790488 |
| Item ID | 525450 |
| Price Group | Superpro |
| Born-On Date | 2022-10-07 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Bushings - Full Vehicle Kits |
| Dimensions | 11.0" Γ 8.7" Γ 6.6" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 6.60 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |