Timbren 2003 Freightliner M2 106 Rear Suspension Enhancement System
| Brand | Timbren |
|---|---|
| Part Number | timFRM2A |
| MFR Part # | FRM2A |
| UPC / Barcode | 809933001180 |
| Item ID | 533264 |
| Price Group | Timbren |
| Born-On Date | 2022-10-14 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Bump Stops |
| Dimensions | 12.0" Γ 11.0" Γ 8.5" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 36.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |