Timbren 1984 Toyota 4Runner Rear Suspension Enhancement System
| Brand | Timbren |
|---|---|
| Part Number | timTORTAC4A |
| MFR Part # | TORTAC4A |
| UPC / Barcode | 809933003504 |
| Item ID | 533519 |
| Price Group | Timbren |
| Born-On Date | 2022-10-14 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Bump Stops |
| Dimensions | 9.4" Γ 6.9" Γ 5.3" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 9.90 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |