Eibach 07-10 Hyundai Sonata Pro-Alignment Camber Ball Joint Kit
| Brand | Eibach |
|---|---|
| Part Number | eib5.67195K |
| MFR Part # | 5.67195K |
| Item ID | 533664 |
| Price Group | Eibach C |
| Born-On Date | 2022-10-14 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Camber Kits |
| Dimensions | 7.0" Γ 7.0" Γ 3.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 2.40 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |