Westin 19-22 Dodge Ram 2500/3500 HDX Winch Mount Grille Guard - Black
| Brand | Westin |
|---|---|
| Part Number | wes57-924025A |
| MFR Part # | 57-924025A |
| UPC / Barcode | 707742118832 |
| Item ID | 534240 |
| Price Group | Westin AA |
| Born-On Date | 2022-10-20 |
| Category | Bumpers, Grilles & Guards |
| Subcategory | Grille Guards |
| Dimensions | 49.6" Γ 40.2" Γ 12.6" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 119.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |